Косметолог

Косметолог — це лікар, який займається діагностикою та лікуванням захворювань шкіри і різних естетичних проблем. Проводить профілактику старіння. Здійснює професійний медичний догляд за шкірою для збереження її привабливості і здоров’я. Проводить механічні та хімічні чистки обличчя, пілінги. Робить «уколи молодості» — ін’єкції, які розгладжують зморшки, збільшують губи, омолоджують обличчя. Проводить процедури зі зволоження, живлення, тонізації шкіри. Робить пластичні або лікувальні масажі.
Лікар-косметолог допоможе впоратися із такими станами шкіри:
1. Дрібні зморшки
Мімічні зморшки – це епітеліальні складки, що з’являються з віком або через активну міміку. В юності вони практично непомітні, варто тільки розслабити обличчя, але з віком шкіра стає менш еластичною і пружною, а значить, зморшки стають більш вираженими й глибокими. На сьогоднішній день одним з найбільш популярних способів, як розгладити зморшки на обличчі, є ін’єкції спеціальних препаратів, наприклад, всім відомий ботокс, гіалуронова кислота та ін. Вони дозволяють усунути зморшки швидко, ефективно і максимально безпечно.
2. Акне
Невеликий запалений вузлик (папула) на шкірі, часто надалі нагноюється, перетворюючись на гноячок (пустула). Є хронічною хворобою із запаленням сальних залоз. Це хронічне захворювання шкіри зустрічається найчастіше в період настання статевої зрілості. Уражена акне шкіра стає жирною, відкриті й закриті комедони (чорні та білі акне) з’являються на обличчі, нерідко на шиї, плечах, грудях, а також спині. При помірному і тяжкому ураженні акне шкіра червоніє, і запалені папули (вузлики) та пустули починають розвиватися.
3. Постакне
Це ускладнення, пов’язані з акне, що виражається у вигляді плям, рубців та інших вад шкіри, які згодом виникають у місцях розвитку запального процесу. Найчастіше постакне з’являється на обличчі, спині та плечах, але може розвиватися також на стегнах та сідницях. Існує ряд косметологічних та медичних процедур, які допомагають позбутися постакне.
4. Вугрі
Невеликий запалений вузлик (папула) на шкірі, часто надалі нагноюється, перетворюючись на гнійничок (пустула). Головна причина захворювання – порушення секреції шкірного сала. Залози виробляють його занадто багато, й секрет накопичується у порах, стає в’язким, змішується з омертвілими клітинами епітелію.
5. Відкриті та закриті комедони
Закриті комедони це білясті папули діаметром 1-2 мм, найкраще помітні при розтягуванні шкіри. При стисненні такого комедона його вміст виділяється важко. Закриті комедони часто запалюються з утворенням пустул і вузлів-прищів. Відкриті, також відомі як чорні точки, утворюються, коли пори частково відкриті, і сальні залози набувають твердої консистенції на поверхні шкіри під впливом кисню та повітря.
6. Гіперпігментація
Це поява на шкіряному покриві плям або смуг більш темного кольору. Меланоз шкіри, як ще називають підвищену пігментацію, розвивається непомітно і, зазвичай, не викликає фізичного дискомфорту, болю, свербіння. Прибрати пігментні плями допоможе й така процедура, як хімічний пілінг. Хімічний пілінг пігментних плям — це косметологічна процедура, яка полягає в нанесенні на обличчя спеціальних хімічних сполук (кислот), які сприяють руйнуванню ороговілого, верхнього шару шкіри та її подальшої регенерації.
7. В’ялість та сухість дерми
Основна причина сухості шкіри – втрата вологи. Вона може бути вродженою (генетична схильність) або набутою (неправильний догляд). У будь-якому випадку, суха шкіра дає про себе знати неприємними проявами:
– тріскається від найменшого впливу погодних умов або агресивних косметичних засобів (наприклад, мило);
– стає шорсткою і грубою;
– викликає відчуття стягнутості, свербіж, лущення.
Сухість шкіри може бути сезонною: виявляється в холодну пору року на руках і обличчі. Ці ділянки постійно контактують з морозом і вітром. Основна ознака сезонного прояву: тріщини і лущення на руках, хворобливі відчуття на шкірі при згинанні пальців, обличчя стає гладеньким, пропадає жирний блиск.
Існує цілий комплекс процедур, спрямований на догляд за шкірою обличчя та тіла, що підбирається індивідуально для кожного клієнта.
ІН’ЄКЦІЙНІ МЕТОДИ
Скульптура – біостимуляція шкіри препаратом на основі полі L-молочної кислоти.
– Біоревіталізація – ін’єкції гіалуронової кислоти у глибокі шари шкіри.
– Мезотерапія – введення під шкіру мезококтейлів на основі вітамінів, мінералів та інших корисних речовин.
– Полінуклеотиди
– Плазмотерапія
АПАРАТНА КОСМЕТОЛОГІЯ
– Лазерне шліфування – вплив на проблемну ділянку лазерними променями, що дозволяє покращити обмінні процеси та досягти ефекту природної підтяжки шкіри за рахунок видалення верхнього шару епідермісу. Процедура дозволяє прибрати в’ялість шкіри на ногах та інших частинах тіла.
– Фракційний RF-ліфтинг – відновлення каркасу колагенових волокон рахунок цілеспрямованого впливу радіочастотних імпульсів, що проходять через позолочені мікроголки. Завдяки скручуванню колагену в щільні спіралі досягається ефект ліфтингу, а завдяки запуску в підшкірно-жировій клітковині процесу ліполізу вдається прибрати в’ялість живота, спини, стегон та ін.
8. Купероз
Це судинна патологія шкірних покривів, яка характеризується тоншанням кровоносних судин. Прояви захворювання пов’язані з почервонінням та запаленнями в різних зонах шкіри (найчастіше на обличчі).
9. Порушення рельєфу шкіри
Порушений рельєф шкіри може бути результатом висипань та глибоких запальних процесів, що залишають нерівності та значно порушують рельєф шкіри та зовнішній вигляд. Вплив сонячного опромінення, інші УФ промені, зовнішні фактори та порушення місцевого імунітету прискорює процес зміни рельєфу шкіри. Для того, щоб вирівняти рельєф шкіри застосовують:
– Правильно підібраний догляд за шкірою;
– Лазерне шліфування ( нетравматична методика, яка стимулює ріст молодої шкіри обличчя, руйнуючи старий колаген);
– Пілінги ( для менш виражених нерівностей шкіри, підбирається індивідуально склад та концентрація);
– Плазмоліфтинг ( регенерує шкіру на клітинному рівні завдяки збагаченій тромбоцитами та фібрином плазмі);
– Фототерапія ( за допомогою світлових імпульсів вирівнюється рельєф та тон шкіри);
– Біоревіталізація (сприяє синтезу еластину та колагену, покращує тонус та рельєф шкіри);
– Мікроголковий RF ліфтинг ENDYMED (сприяє зникненню рубців та постакне).